MDclinic
Domov / Aktuality / Ako v škole zdravo sedieť a písať

Pridelenie obvodu MUDr. Alica Lopatníková

Vážení pacienti, oznamujeme Vám, že ambulancia všeobecného lekárstva poskytovateľa MEDISOLL s.r.o. - MUDr. Alica Lopatníková nebude od 01.10.2023 poskytovať zdravotnú starostlivosť.

Zdravotný obvod Bratislava - mestská časť Nové Mesto: Jozefa Cígera Hronského, Mikovíniho, Muštová, Pionierska, Račianska, 27-65, Sibírska, čísla 1-19, Smrečianska, Ukrajinská, Ursínyho, 1-11, Čajakova, Šuňavcova nám bol Bratislavským samosprávnym krajom pridelený a preberá ho všeobecná lekárka pre dospelých MUDr. Michaela Krajanová.

Zdravotná dokumentácia bola Bratislavským samosprávnym krajom presunutá do našej Polikliniky na Radlinského ulici 27 v Bratislave.

MDclinic a.s. urobí všetko pre to, aby zmena poskytovateľa bola pre pacientov čo najjednoduchšia.

Pacientov prosíme, aby v prípade potreby (zdravotné ťažkosti, akútne stavy, predpis liekov, PN…) nás vopred kontaktovali a objednali sa e-mailom alebo telefonicky.

Objednanie sa na presný termín v ambulancii všeobecného lekárstva nie je nijakým spôsobom spoplatnené.


Pacienti, ktorí si chcú vybrať iného lekára, sú povinní uzatvoriť s ním dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti a na základe žiadosti tohto lekára mu spoločnosť MDclinic a.s. vydá rovnopis zdravotnej dokumentácie pacienta. Pacient sám o vydanie zdravotnej dokumentácie žiadať nemôže, urobí to za neho ním vybraný lekár.


KONTAKT:

recepcia.radl@mdclinic.sk
02/2086 8777
02/3266 3502
02/2086 8759

V prípade, že budú telefonické linky obsadené, zanechajte odkaz alebo napíšte e-mail a my sa Vám ozveme späť hneď ako to bude možné. Priebežne voláme späť na všetky zmeškané hovory.


KDE NÁS NÁJDETE?

Poliklinika MDclinic Radlinského
Radlinského 27 (2. poschodie, výťah, bezbariérový vstup)
811 07 Bratislava

Vchod do polikliniky sa nachádza v areáli parkoviska, priamo oproti vchodu do hotela Saffron. Bezplatné parkovanie v rámci areálu alebo podzemnej garáže Hotela Saffron. Parkovací lístok si zoberte so sebou. Pred odchodom Vám ho odblokujeme na recepcii polikliniky.

Podobné články