MDclinic
Domov / Ponuka služieb / Fyziatria a rehabilitácie / Terapia laserom (5 PODANÍ)

Terapia laserom (5 PODANÍ)

Rehabilitačné centrum Bratislava

Liečbou laserom proti bolesti
Laserová terapia vás dokáže zbaviť bolesti chrbtice, kĺbov či zapálených šliach, vynikajúco pôsobí proti opuchom, zápalom a napomáha k rýchlejšiemu hojeniu jaziev.

Kúpiť od 65 €
 

Ste po operácii alebo ste si pri športe privodili zranenie, ktoré sa vám nedarí vyliečiť? 

Liečba laserom podporuje rýchlu rehabilitáciu a progresívne odstraňuje bolesť z postihnutého miesta, stimuluje obranyschopnosť organizmu a rozširuje cievy. Nevyžaduje si pritom žiadnu špeciálnu prípravu, je jednoduchá na aplikáciu, bezbolestná a preukázateľne účinná. 

Laser je jednou z procedúr zo skupiny svetloliečby, pričom laseroterapia využíva biostimulačný efekt lúča pôsobiaceho ako spúšťací mechanizmus na urýchlenie regenerácie tkanív a aktiváciu činnosti buniek. Biostimulačné a liečebné účinky laserovej terapie sú pritom známe už od roku 1960.

Čo lieči terapia laserom?

Výhody terapie: je jednoducho aplikovateľná a neinvazívna,  znižuje potrebu medikamentóznej terapie, nemá známe nežiadúce účinky, môže sa použiť súčasne s farmakologickou liečbou, je vhodnou alternatívou pre pacientov, u ktorých je súčasná liečba nedostatočná alebo medikamentózna terapia kontraindikovaná.

Kontraindikácie laserovej terapie:

Uvedená cena je za 5 aplikácií.