MDclinic

Gynekologická ambulancia

Gynekologická ambulancia sa zameriava na zdravotnú starostlivosť žien starších ako 18 rokov. Venujeme sa pacientkam, ktorým sa nedarí otehotnieť. Ambulancia vedie tehotenské poradne. Ambulancia disponuje USG prístrojom, ktorý umožňuje aj 3D vizualizáciu bábätka s možnosťou vytlačenia fotografie. Poskytujeme preventívne prehliadky aj nad rámec úhrady z verejného zdravotného poistenia, rovnako aj zdravotnú starostlivosť pre samoplatcov.


Ponuka služieb

ZASTUPOVANIE

02.05.2024 - 10.05.2024

GPN Koch, Partizánska 27, 811 03 Bratislava

Kontakt: +421 2 5464 0061. www.sanatoriumkoch.sk/kontakt.

Vyšetrenia budú spoplatnené podľa aktuálneho cenníka GPN Koch.

 

MUDr. Ľudmila Tazberíková

 

Ordinačné hodiny:

Pondelok 08:30 - 17:00
Utorok 07:00 - 15:00
Streda 07:00 - 15:00
Štvrtok 07:00 - 15:00

 

Zmluvné poistenie: všetky poisťovne

 

Jazyková vybavenosť:

Dohovoríte sa aj: po rusky.

 

Aký je postup pri zmene lekára, resp. medicínskeho centra?

Prechod od vášho pôvodného lekára k nám je veľmi jednoduchý:

  • OSOBNE NA RECEPCII: stačí prísť k nám na recepciu požiadať o uzavretie dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti a všetko ostatné vrátane presunu zdravotnej dokumentácie už vybavíme za vás,
  • TELEFONICKY, E-MAILOM: zavolajte nám z pohodlia domova a my Vás radi zaregistrujeme. Vyplníme za vás žiadosť o presun vašej zdravotnej dokumentácie (NA STIAHNUTIE) a dohodneme si termín podpisu potrebných dokumentov, vrátane presunu vašej zdravotnej dokumentácie,
  • akonáhle k nám dorazí vaša karta, ozveme sa vám a zároveň vás objednáme na vstupnú preventívnu prehliadku,
  • presun zväčša trvá 2-3 týždne. Ak by ste mali v danom období akútny problém, tak vás, samozrejme, vyšetríme.

Zmeniť gynekologického lekára však môžete najskôr po 6 kalendárnych mesiacoch od uzavretia dohody s pôvodným poskytovateľom. V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok nás neváhajte telefonicky kontaktovať alebo nám napísať mail na: recepcia.radl@mdclinic.sk.

Pre čo najväčší komfort pri rezervácii termínov odporúčame využiť služby spoločnosti Patient Management Services s.r.o., ktorá našim pacientom poskytuje služby komplexného manažmentu. Pracovníci klientskeho servisu Vám radi poskytnú všetky potrebné informácie ohľadom možností, podmienok jednorázových vstupov alebo ročných programov komplexného manažmentu klienta.

 


Parkovanie

Počet parkovacích miest pre klientov: 50

BEZPLATNÉ PARKOVANIE vo vnútornej časti areálu hotela Saffron a jeho podzemnej garáži (vstup cez rampu zo Školskej ulice). Parkovací lístok si zoberte so sebou. Pred odchodom Vám ho odblokujeme na recepcii polikliniky.

MHD

Zastávka Blumentál: 3, 7, 9, 31, 39, 94 / Zastávka Americké námestie: 3, 4, 47

Špičkové ambulancie pre vaše zdravie