MDclinic
Domov / Ponuka služieb / / Rehabilitačné vyšetrenie u lekára

Rehabilitačné vyšetrenie u lekára

Poliklinika Radlinského

49 €
Komplexné vstupné alebo kontrolné lekárske vyšetrenie pre dospelých alebo deti od 6 rokov.

Objednať sa

Fyziatricko-rehabilitačná ambulancia poskytuje komplexnú rehabilitačnú starostlivosť pre dospelých a deti od 6. rokov. Pri chronických neurologických ochoreniach poskytujeme v spolupráci s naším fyzioterapeutom liečbu zameranú najmä na prevenciu bolesti rehabilitáciou a pohybovým liečebným režimom. 

V našej ambulancii poskytujeme:


Rezerváciu termínu vyšetrenia v ambulancii Polikliniky MDclinic Radlinského zabezpečuje Patient Management Services s.r.o., ktorá poskytuje služby komplexného manažmentu klienta za úhradu vo výške 49 EUR (PROGRAM BASIC). Na vyšetrenie je potrebné priniesť VÝMENNÝ LÍSTOK od obvodného lekára alebo iného špecialistu.

Cena vyšetrenia pre samoplatcov a bez výmenného lístka: 89 EUR.


KDE NÁS NÁJDETE?

Vchod do polikliniky sa nachádza vo vnútornom areáli hotela Saffron, priamo oproti vchodu do hotela na 2. poschodí (bezbariérový vstup, výťah).

MHD: 

PARKOVANIE: 


KONTAKT:

02/2086 8777, 02/3266 3502, 02/2086 8759
recepcia.radl@mdclinic.sk 


NEDOVOLALI STE SA NÁM?

K našim klientom pristupujeme individuálne, preto veríme, že pochopíte obsadenosť našich liniek ako aj skutočnosť, že Vám momentálne nedvíhame. Prosíme, zanechajte nám odkaz alebo napíšte e-mail (pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky uveďte telefonický kontakt), my sa Vám ozveme späť, hneď ako to bude možné. ĎAKUJEME.

Záujem o rezerváciu termínu

V prípade záujmu o vyšetrenie odošlite nasledovný formulár a my Vás čo najskôr budeme kontaktovať s ponukou voľných termínov.

Informácie o spracúvaní osobných údajov (GDPR) nájdete TU.

@