MDclinic
Domov / Ponuka služieb / / DOPPLEROGRAFIA ciev dolných končatín

DOPPLEROGRAFIA ciev dolných končatín

Poliklinika Radlinského

29 €
Dopplerovské vyšetrenie ciev dolných končatín.

Objednať sa

Dopplerografia alebo tzv. duplexné skenovanie ciev je ultrazvuková metóda, ktorá umožňuje v reálnom čase posúdiť stav žíl a tepien, ako aj kvalitu a prietoku krvi v cievach. Vykonáva sa v prípadoch podozrenia na poruchy krvného obehu. Na preventívne účely sa odporúča každoročné pacientom so zvýšeným rizikom vzniku kardiovaskulárnych ochorení.

Pomocou USG ciev dolných končatín je možné identifikovať choroby spôsobné zhoršeným prietokom krvi v cievach, prítomnosť krvných zrazenín, posúdiť stav cievnej siete a prechodnosť žíl, ako aj rýchlosť krvného obehu.

Dopplerografia dolných končatín môže odhaliť:

Cievne ochorenia môžu dlhodobo existovať bez akýkoľvek príznakov, pretože funkcie postihnutých tepien a žíl preberajú susedské cievy.

Vyšetrenie je vhodné najmä pri týchto stavoch:


Rezerváciu termínu vyšetrenia v sonografickej ambulancii Polikliniky MDclinic Radlinského zabezpečuje Patient Management Services s.r.o., ktorá poskytuje služby komplexného manažmentu klienta za úhradu vo výške 29 EUR (PROGRAM BASIC). Na vyšetrenie je potrebné priniesť VÝMENNÝ LÍSTOK od obvodného lekára alebo iného špecialistu.

Cena vyšetrenia pre samoplatcov a bez výmenného lístka: 49 EUR.


PRÍPRAVA NA VYŠETRENIE:

Špeciálna príprava nie je potrebná.


KDE NÁS NÁJDETE?

VSTUP DO POLIKLINIKY nájdete vo vnútornej časti areálu hotela Saffron, priamo oproti vchodu do hotela na 2. poschodí (bezbariérový vstup, výťah). Priamy prístup je aj z podzemnej garáže.

BEZPLATNÉ PARKOVANIE vo vnútornej časti areálu hotela Saffron a jeho podzemnej garáži (vstup cez rampu zo Školskej ulice). Parkovací lístok si zoberte so sebou. Pred odchodom Vám ho odblokujeme na recepcii polikliniky.

MHD: 

Záujem o rezerváciu termínu

V prípade záujmu o vyšetrenie odošlite nasledovný formulár a my Vás čo najskôr budeme kontaktovať s ponukou voľných termínov.

Informácie o spracúvaní osobných údajov (GDPR) nájdete TU.

@