MDclinic
Domov / Ponuka služieb / / Vyšetrenie znamienok dermatoskopom

Vyšetrenie znamienok dermatoskopom

Poliklinika Radlinského

49 €
Vyšetrenie znamienok dermatológom pomocou dermatoskopu.

Objednať sa

Máte na tele znamienka, ktoré sa vám nepozdávajú? Bojíte sa, či s nimi môžete ísť napríklad na slnko? Nechajte si ich skontrolovať! 

Kožné vyšetrenie zamerané na vyšetrenie znamienok dermatoskopom by malo byť v dnešnej dobe súčasťou pravidelnej preventívnej prehliadky, ktorú by mal každý z nás absolvovať. Vyšetrenie nebolí, netrvá dlho. Jeho absolvovaním vieme predísť rôznym ťažkostiam a následkom nerozpoznanej a neliečenej rakoviny kože. Vyšetrenie odporúčame absolvovať jedenkrát ročne.

Svoje znamienka by ste však mali poznať a okamžite navštíviť lekára, najmä ak spozorujete tieto znaky:

Služba zahŕňa:


Rezerváciu termínu vyšetrenia v ambulancii Polikliniky MDclinic Radlinského zabezpečuje Patient Management Services s.r.o., ktorá poskytuje služby komplexného manažmentu klienta za úhradu vo výške 49 EUR (PROGRAM MASIC). Na vyšetrenie je potrebné priniesť VÝMENNÝ LÍSTOK od obvodného lekára alebo iného špecialistu.

Cena vyšetrenia pre samoplatcov a bez výmenného lístka: 89 EUR.


KDE NÁS NÁJDETE?

Vchod do polikliniky sa nachádza vo vnútornom areáli hotela Saffron, priamo oproti vchodu do hotela na 2. poschodí (bezbariérový vstup, výťah).

MHD: 

PARKOVANIE: 


KONTAKT:

02/2086 8777, 02/3266 3502, 02/2086 8759
recepcia.radl@mdclinic.sk 


NEDOVOLALI STE SA NÁM?

K našim klientom pristupujeme individuálne, preto veríme, že pochopíte obsadenosť našich liniek ako aj skutočnosť, že Vám momentálne nedvíhame. Prosíme, zanechajte nám odkaz alebo napíšte e-mail (pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky uveďte telefonický kontakt), my sa Vám ozveme späť, hneď ako to bude možné. ĎAKUJEME.

Záujem o rezerváciu termínu

V prípade záujmu o vyšetrenie odošlite nasledovný formulár a my Vás čo najskôr budeme kontaktovať s ponukou voľných termínov.

Informácie o spracúvaní osobných údajov (GDPR) nájdete TU.

@